SORGUNLİSESİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sorgun lisesinin bir numaralı sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGaleri
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» öğretmenlerimiz resimleri
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından beyan Paz Eyl. 27, 2009 1:51 pm

» İDARİ KADRO
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından beyan Paz Eyl. 27, 2009 1:47 pm

» imama yardım edin sevaba girin
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından Admin Çarş. Mart 25, 2009 6:33 pm

» bilmeceler
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından darkness Çarş. Mart 25, 2009 12:30 pm

» kötü haber verme yolu çok komixxxxx
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından darkness C.tesi Ocak 24, 2009 8:56 pm

» ÖMER ÜNAL yağlı boya çalışmalarıdan örnekler
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından darkness C.tesi Ocak 24, 2009 8:51 pm

» Hitman DVDRip.XviD.(2007) / Tr Altyazı
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:21 pm

» M.Ö. 10.000/10.000 B.C.(2008).R5.LiNE.XVID-BaLD/Altyazılı
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:08 pm

» Road Games (1981) DvdripXvid
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:00 pm

» Dalgıç ve Kelebek - The Diving Bell and the Butterfly 2008 DVDRip Tr Altyazı
Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 8:50 pm

Forum

Sarışın Banka Soyarsa

YazarMesaj
mehmetucmaz

Erkek
admin : Sarışın Banka Soyarsa Berbat10
Rep :
Sarışın Banka Soyarsa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sarışın Banka Soyarsa Right_bar_bleue

puan ver :
path="" title="" permalink="">

rep gücü : 0

Sarışın Banka Soyarsa Empty
MesajKonu: Sarışın Banka Soyarsa   Sarışın Banka Soyarsa I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 1:33 am

Sarışın Banka Soyarsa

Bir Sarışın birde Esmer bayan köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış. Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:
- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası, bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim." Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş. 5 dk. geçmiş. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmiş. Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış. Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor. Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş. Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:
- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demiştim.
http://www.netkolik.eniyiforum.net

Sarışın Banka Soyarsa
1 sayfadaki 1 sayfası