SORGUNLİSESİ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sorgun lisesinin bir numaralı sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGaleri
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» öğretmenlerimiz resimleri
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından beyan Paz Eyl. 27, 2009 1:51 pm

» İDARİ KADRO
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından beyan Paz Eyl. 27, 2009 1:47 pm

» imama yardım edin sevaba girin
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından Admin Çarş. Mart 25, 2009 6:33 pm

» bilmeceler
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından darkness Çarş. Mart 25, 2009 12:30 pm

» kötü haber verme yolu çok komixxxxx
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından darkness C.tesi Ocak 24, 2009 8:56 pm

» ÖMER ÜNAL yağlı boya çalışmalarıdan örnekler
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından darkness C.tesi Ocak 24, 2009 8:51 pm

» Hitman DVDRip.XviD.(2007) / Tr Altyazı
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:21 pm

» M.Ö. 10.000/10.000 B.C.(2008).R5.LiNE.XVID-BaLD/Altyazılı
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:08 pm

» Road Games (1981) DvdripXvid
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 9:00 pm

» Dalgıç ve Kelebek - The Diving Bell and the Butterfly 2008 DVDRip Tr Altyazı
okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimetarafından Admin Ptsi Ara. 29, 2008 8:50 pm

Forum

okul müdürümüzden mesaj

YazarMesaj
Admin

Admin

Erkek
admin : okul müdürümüzden mesaj Geveze10
Rep :
okul müdürümüzden mesaj Left_bar_bleue51 / 10051 / 100okul müdürümüzden mesaj Right_bar_bleue

puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
rep gücü : 1

okul müdürümüzden mesaj Empty
MesajKonu: okul müdürümüzden mesaj   okul müdürümüzden mesaj I_icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 6:30 pm

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlamış bulunmaktayız. 2008-2009 öğretim döneminde geleceğimizin teminatı, göz bebeklerimiz, sevgili gençlerimize, eğitim camiamıza ve güzel insanlarımıza hizmetin en büyük nimet olduğu bilinciyle hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Değerli meslektaşlarım,

Öğretmenlik mesleğini büyük bir gururla, özveri ile yapmaktasınız. Gergef gibi işleyeceğiniz sevgili gençlerimize bir yandan evrensel bilgileri verirken, diğer yandan da kültürümüzü, örfümüzü, âdetimizi yani kısaca, bizi biz yapan özelliklerimizi ve güzelliklerimizi öğretme gayreti içinde olacağınıza olan inancım tamdır.

Değerli anne ve babalar,

Öğrencilerimizin ilk öğretmenleri sizlersiniz. En temel bilgilerin ve özelliklerin aile ocağında, hatta anne karnında verildiği unutulmamalıdır. En şerefli bir varlık olarak yaratılan insanoğlunun temeli aile ocağında atılmaktadır. Sevgi ve saygının, sağlam bir karakterin ve tüm olumlu-olumsuz kazanımların ilk verildiği yer aile ocağıdır. Onun için milletimiz aileye,bilhassa anne öğretimine önem vermiş, aileyi kutsal bir yuva olarak görmüşlerdir.

Sevgili öğrenciler,

Sorumluluklarınızın bilincinde olunuz. Güçlü, ileri ve gelişmiş ülkeler seviyesine, ******’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine; akla, bilime, kültüre, eğitime, tekniğe ve araştırmaya daha çok önem vererek, disiplinli ve sürekli çalışma ile çıkılacağını unutmayınız.

Sizler geleceğimizsiniz, ümidimizsiniz, teminatımızsınız. Sevgi ve mutluluk kaynağımızsınız.

2008-2009 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, tüm insanlarımıza, ülkemize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Uzm. Öğrt. Osman KILIÇARSLAN
Sorgun Lisesi Müdürü
http://sorgunlisesi.eniyiforum.net

okul müdürümüzden mesaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» slayt istekeriniz varsa buraya mesaj yazın
» Karne ve Okul Başarısızlığında Ailenin Tutumu
» okul rehberlik hizmetleri görüşme formu
» okul futbol takımımız cumhuriyet kupasını kazandı...